AS “A.C.B.” grupas uzņēmums SIA “ACBR” palīdz iepazīt transportbūves profesijas

30.08.2022

Sadarbībā ar Valsts izglītības attīstības aģentūru, AS “A.C.B.” grupas uzņēmums SIA “ACBR” iniciatīvas “Profesiju pasaule” ietvaros piedāvā iepazīties ar četrām transportbūves nozares profesijām.

Projekts “Profesiju pasaule” ir izziņas vieta interesentiem, jauniešiem un karjeras konsultantiem par profesijām un tajās nodarbināto darba aprakstiem, pieredzi un padomiem. Projekta ietvaros interesenti var iepazīties arī ar dažādu profesiju pārstāvju intervijām un uzzināt, kur mācīties, lai apgūtu kādu no profesijām.

Pārstāvot transportbūves nozari, SIA “ACBR” profesionāļi palīdz izzināt četras profesijas – transportbūvju inženiera, transportbūvju būvtehniķa, ceļu būvtehniķa un būvniecības un ceļu būves mašīnu tehniķa darba specifiku. Uzņēmumu grupā šobrīd strādā 770 profesionāļu no iepriekšminētajām un citām specialitātēm ceļu un tiltu būvniecības jomās. Specializācijas iespējas nozarē ir tiešām plašas, tāpēc iespēja veidot karjeru transportbūves jomā ir visiem, kas to patiešām vēlas.

SIA “ACBR” darbinieki uzsver sava darba daudzveidīgo un mainīgo ikdienu, kas ir gan izaicinoša, gan ļauj pastāvīgi turpināt savu izaugsmi. Savu ceļu transportbūves jomā var sākt, iegūstot vidējo profesionālo izglītību konkrētajā specialitātē, gan arī mācoties bakalaura vai maģistra studiju programmās. Profesionāļi gan uzsver, ka vieglāk nozarē varētu būt vairāk tehniski orientētām personībām, kurus nebaida ne lieli vienādojumi, ne laikapstākļi.

Ar plašāku informāciju ir iespējams iepazīties šeit:

Valsts izglītības attīstības aģentūra aicina jauniešus iepazīt profesiju dažādību, dodoties pastaigā pa virtuālo Profesiju Pasauli. Interneta vietne www.profesijupasaule.lv šobrīd atklāj gandrīz 50 dažādu nozaru speciālistu darba ikdienu un izaicinājumus.

Profesiju Pasauli savā darbā var izmantot arī karjeras konsultanti un klašu audzinātāji, lai paplašinātu skolēnu priekšstatus par profesiju daudzveidību un radītu skolēnos interesi un vēlmi padziļināti pētīt darba pasauli un savas personīgās karjeras iespējas. Vietnē ietverti materiāli, kas mudina jauniešus domāt par sevi ne tikai kā par topošo darba ņēmēju, bet arī darba devēju.

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz sludinājumiem

Arhīvs