Tiltam pār Cieceres upi Saldū pabeigta pāļu izbūve un uzstādīts 80% stiegrojuma

28.04.2023

Tilta pār Cieceres upi Saldū, Kuldīgas ielā pārbūves darbus AS “A.C.B.” grupas uzņēmums “ACBR” uzsāka pērnā gada nogalē un tos paredzēts noslēgt līdz rudenim. Būvdarbu ietvaros esošajam autotransporta tiltam katrā pusē tiks izbūvēti jauni gājēju tilti, kas pēcāk veidos vienu vizuālu kopumu.

Kopš darbu uzsākšanas trīs mēnešu laikā jau pabeigta komunikāciju pārcelšana uz pagaidu tiltu, izbūvēts jauns ūdensvads, noslēgti pāļu urbšanas darbi jaunajiem gājēju tiltiem (kopumā 12 pāļi) un pabeigti 80% darbu, kas saistīti ar stiegrojuma uzstādīšanu esošajam tiltam. Tāpat gājēju tiltiem jau izbūvēti jauni krasta balsti un apbetonētas velves daļas no uzbēruma puses.

Tādejādi paveikti primāri nepieciešamie darbi, lai šobrīd raiti varētu sākt turu montāžu jauno gājēju tiltu laiduma konstrukciju būvniecībai.

Saldus tilta pārbūves darbi tika uzsākti nesezonā, jo sākotnējie darbi pamatā bija saistīti ar komunikāciju pārcelšanu un gājēju plūsmas novirzīšanu uz pagaidu gājēju tiltu, lai pavasarī strauji varētu uzsākt atlikušos darbus, kuru kvalitatīvā veikšanā būtiska ir apkārtējās vides temperatūra.

Objekta ģenerāluzņēmējs ir AS “A.C.B.”, bet apakšuzņēmējs un būvdarbu veicējs ir “A.C.B.” grupas uzņēmums – SIA “ACBR”.

 

Iepriekšējā ziņa Nākamā ziņa
Atpakaļ uz ziņām

Arhīvs